Pobudź swoją męskość- to proste!

Problemy związane z zaburzeniami erekcji i impotencją dotykają coraz większy odsetek społeczeństwa. Większość mężczyzn nie mówi głośno o problemach natury intymnej zamykając się w sobie. Prowadzi to do poczucia osamotnienia, silnego napięcia, problemów z partnerką, a w najgorszym wypadku depresji.

Przyczyny problemów z erekcji

Problemy z impotencją mogą przytrafić się mężczyzną we wszystkich grupach wiekowych, a ich podłoże czasami jest bardzo złożone. Oprócz stresu i osłabienia fizycznego, zaburzenia erekcji mogą powodować m. in. nadmierne spożywanie alkoholu, palenie tytoniu, niektóre leki czy niehigieniczny tryb życia. Wzrost świadomości społecznej i nagłośnienie problemu, sprawiają, że temat impotencji nie jest już tak wielkim tabu jak kilka lat wstecz. Rozwój wiedzy, szczególnie w dziedzinach związanych z medycyną i farmacją, a także opracowanie nowych procesów technologiczny sprawiły, że na rynku pojawiły się leki podwyższające komfort życia intymnego wielu mężczyzn.

Kamagra- nowy lek w walce intymnym problemem

W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o Kamagrze. Lek ten posiada w swoim składzie sildenafil- substancję czynną odpowiedzialną za inhibicję enzymu, wpływającego na hamowanie napływu krwi do członka. Tabletki zawierają od 25mg sildenafilu. Oprócz skutecznego działania, zaletą Kamagry jest cena oraz powszechna dostępność. Koszt jednej tabletki to 11 złotych, a przy zakupie większej ilości blastrów można otrzymać duże zniżki. Należy nadmienić że sildenafil, odpowiadający za skuteczność leku, jest substancją czynną w najsłynniejszym i najstarszym preparacie stosowanym w problemach z erekcją- Viagrze. Jedyną różnicą pomiędzy tymi produktami jest ich cena. Jedna tabletka Kamagry https://www.aptekakamagra.pl/ jest kilkukrotnie tańsza od Viagry,co sprawia wielu mężczyzn może pozwolić sobie na zakup leku w pożądanych ilościach i bez recepty.

Najlepszy z najlepszych

Milowym krokiem w walce z zaburzeniami erekcji i problemami związanymi z impotencją było stworzenie kapsułek Kamagra Gold. Preparat ten jest młodszym bratem opisanej wcześniej Kamagry. Substancją czynną odpowiedzialną za efektywne działanie jest także sildenafil. Główną właściwością wyróżniającą Kamagrę Gold od podstawowej wersji leku jest ilość substancji aktywnej występującej w jednej tabletce. Większość mężczyzn, potrzebujących wspomagania farmakologicznego podczas odbywania stosunku, do uzyskania zadowalającego efektu potrzebuje dawki 50 mg sildenafilu. Kamagra Gold zawierają 100 mg substancji czynnej.

Korzyści płynące ze stosowania większej dawki

Wysoka ilość podstawowego składnika preparatu, wpływa na niemal 100% gwarancję skuteczności środka w bardzo krótkim czasie od zażycia dawki. Składnik aktywny przedostaje się do krwioobiegu już kilka minut po zażyciu, a efekt wzwodu widoczny jest około 15 minut po wprowadzeniu substancji czynnej do organizmu. Szybkie działanie z powodzeniem sprawdza się w niespodziewanych sytuacjach intymnych, kiedy nie mamy zbyt wiele czasu na przygotowanie do odbycia stosunku. Kolejną zaletą stosowania leku zawierającego wyższą dawkę sildenafilu jest czas jego działania. Efekt wzwodu utrzymuje się około 4 godzin od zażycia tabletki, dzięki czemu mężczyzna posiada pełną kontrolę nad osiągnięciem wytrysku. Wyjątkową zaletą preparatu jest pozytywny wpływ na zwiększenie ilości orgazmów nawet do czterech cykli. Wpływa to na większą satysfakcję z odbytego stosunku i daje możliwość realizacji fantazji, które przy użyciu standardowych preparatów nie mogłyby zostać osiągnięte.

Kto powinien stosować preparaty o zawierające 100 mg sildenafilu

Oczywiście nie wszyscy mężczyźni, których dotyka problem erekcji muszą korzystać z preparatów zawierających tak wysoką ilość składnika aktywnego. Problemy z zaburzeniami wzwodu, przedwczesnym wytryskiem i impotencją ustępują często po zastosowaniu tradycyjnej Kamagry. Jeśli jednak liczymy na szybki efekt lub preparaty zawierające standardową dawkę sildenafilu nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, lek o zwiększonej dawce substancji czynnej jest idealnym rozwiązaniem i gwarancją odbycia niezapomnianego stosunku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *